Klasiskā masāža modernā izpildījumā Rīgā

Jau kopš neatminamiem laikiem cilvēki ir pazinuši masāžu un tās pozitīvo iedarbību. Cilvēku savstarpējie pieskārieni izraisa pozitīvas emocijas, bet masāža ir kas vairāk. Pieredzējis speciālists, veicot noteiktas darbības iedarbojas uz otra cilvēka ķermeni, līdzsvarojot un uzlabojot tā darbību.

Klasiskās masāžas laikā tiek uzlabota asinsrites un limfātiskās sistēmas darbība, nomierinās nervi, mazinās muskuļu sasprindzinājums un emocionālā spriedze. Izklausās pēc brīnuma, taču katrs, kas kaut reizi dzīvē ir apmeklējis masieri zinās pateikt, ka pēc vizītes pie masiera pat prāts nomierinās. Ne velti latviešiem ir teiciens – veselā miesā mājo vesels gars. Ja miesa ir vesela arī garam ir vieglāk pildīt savas regulējošās, uzraudzības un vadības funkcijas pār ķermeni.

Tradicionāli masāžu var veikt gan vīrietis, gan sieviete, taču procedūrās, kad vajadzīgāks lielāks spēks un izturība, vīrietis parasti ir labāks masieris. Ne jau tādēļ ka spētu izdarīt ko labāk, bet gan tādēļ ka vienkārši ir fiziski spēcīgāks. Sievietes turpretim nereti ir krietni runīgākas, tādēļ katram pašam jāizvērtē, kurš aspekts ir svarīgāks.

Ja runājam par psiholoģisko aspketu, tad vizīte pie masiera nomierina, jo ir sajūta, ka beidzot ir parādījies kāds, kas parūpējas, gluži kā tēvs vai māte bērnībā. Diemžēl mūsdienās Latvijā ir samērā daudzi cilvēki, kurus ikdienā neviens nesamīļo, neapkampj vai nepasaka labu vārdu.Apmeklējot masāžas salonu daļēji tiek kompensēti arī šie trūkumi, jo masieris, lai arī nav emocionāli tuvs, tomēr pieskaras vairāk nekā jebkurš cits cilvēks ikdienā. Tas viss var nejauši radīt vienpusēju emocionālu saikni no klienta puses. Sievietēm pie masiera ir sevišķi jāuzmanās, jo pozitīvās emocijas, kas rodas pēc vizītes var viegli sajaukt ar simpātijām vai pat iemīlēšanos. Lai tas nenotiktu, ir svarīgi pirms vizītes definēt tās mērķus un apzināties, ka sajūtas jebkurā gadījumā, visticamāk, būs patīkamas.

Kura masāža ir vislabākā ?

Šobrīd masāžas saloni Rīgā piedāvā dažādas procedūras, kuru ietvaros iespējams izbaudīt gan Taizemes, gan Ajūrvēdas gan limfodrenāžas vai medus masāžu. Procedūras kopumā ir iespējams iedalīt īsajās (līdz 1 stundai) un garajās vai arī lokālajās un pilnās ķermeņa masāžās. Izvēloties īso masāžu ir jārēķinās, ka saspringums no vieniem ķermeņa audiem tiek pārvirzīts uz citām zonām, kā rezultātā efekts var būt pozitīvs, bet ne tik paliekošs, kā apmeklējot pilna ķermeņa masāžas kompleksu.

Situācijās, kad iepriekš nav bijusi saskarsme ar masieri un nav pieejamas atsauksmes no tuviniekiem ir vērts paļauties uz veiksmi. Masiera apmeklējums parasti jebkurā gadījumā raisa pozitīvas emocijas, taču, ja neesiet pārliecināti,  kurp doties, apmeklējiet dažādas masāžas. Agri vai vēlu jūs atradīsiet sev noderīgāko un labāko. Mūsu skatījumā labāko efektu sniedz tieši ajūrvēdas procedūras, jo to ietvaros tiek izmantots liels eļļas daudzums, kas ļauj ne tikai masēt, nomierināt un atbrīvot audus, bet arī tos pabarot un tādējādi spēcināt.

Informāciju sagatavoja Rīgas masāžas salons – www.masazas.lv Piedāvājumā viss no sejas un klasiskās masāžas līdz specifiskām ajūrvēdas procedūrām.